معماری
خانه / اخبار / صادرات زعفران به ارمنستان

صادرات زعفران به ارمنستان

قوانين جديد گمركي براي صادركنندگان در ارمنستان

رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايرا ن در ارمنستان گفت: مجلس ارمنستان در حال بررسی پیش نویس آئین نامه جدید گمرکی اتحادیه اوراسیا است كه به دنبال آن تغييرات قانوني براي صادركنندگان درراه است.

به گزارش روابط عمومي سازمان توسعه تجارت ايران، هاماياك آواديس يانس رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايرا ن در ارمنستان با بيان اين كه مدت زمان تشریفات گمرکی کاهش می یابد اذعان كرد: به طور مثال زمان ارائه اظهارنامه گمرکی از ۲ ساعت به یک ساعت کاهش می یابد.

به گفته وي، در تشریفات گمرکی اصل پنجره واحد اعمال می شود و برای کالای یکسان که سابقه آن وجود دارد، تشریفات گمرکی مجدد لازم نیست.

آواديس يانس در بخش ديگري از سخنانش با بيان اين كه روش پیش پرداخت اعمال خواهد شد افزود: از اين طريق مي توان در ساعاتی از شب که امکان پرداخت گمرکی وجود ندارد اقدام كرد.

رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايرا ن در ارمنستان تصريح كرد: امکان پرداخت یک ماهه هزینه های گمرکی اعمال می شود و طی این مدت به مبلغ هزینه گمرکی (طبق درصد تامین مالی مجدد بانک مرکزی ارمنستان) سود تعلق می گیرد.
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰شناسه مرغوبترین زعفران جهان قاینات قیمتها به روز در سایت درج شده است بدون واسطه

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

۰۹۳۶۴۵۶۸۳۴۷

همچنین ببینید

قیمت زعفران

سلام برای دریافت انواع قیمتهای زعفران بطور کلی وجزیی در بازار قاینات بر وری لینک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *