معماری
خانه / اخبار / قیمت زرشک صادرات عمان

قیمت زرشک صادرات عمان

روابط بانکی شاه کلید روابط تجاری ایران است

 

رئیس اتاق مشترک ایران و عمان گفت: روابط بانکی شاه کلید روابط تجاری ایران است.

به گزارش ایسنا، محسن ضرابی در همایش توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان در سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خرم‌آباد، اظهارکرد: سال گذشته در کشور عمان بیش از ۵۰۰ میلیون دلار واردات دام زنده انجام شد که از این مقدار ۱۷۹ میلیارد دلار سهم کشور ایران بود.

وی خاطرنشان کرد: امسال صادرات دام زنده از طرف دولت عمان ممنوع شد اما طی پیگیری‌های انجام‌شده بازهم صادرات دام زنده آزاد شده است.

مدیرکل دفتر همکاری‌های اقتصادی عمان با ایران تصریح کرد: در سال ۹۲ نیز صادرات ایران به کشور عمان ۱۴۸ میلیون دلار بوده است.

ضرابی اضافه کرد: براساس مذاکراتی که با صندوق توسعه ملی انجام‌شده، برای پروژه‌هایی که در حوزه صادرات محور، سرمایه‌گذاری خارجی، گردشگر و هتل هستند مقررشده تا تسهیلات با نرخ ارزان‌قیمت اعطا شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر نیز چند خط مستقیم کشتی‌رانی بین ایران و عمان برقرارشده که این امر نیز در راستای توسعه همکاری بین دو کشور تأثیر زیادی دارد.

رئیس اتاق مشترک ایران و عمان ادامه داد: دولت عمان در توافق نامه برجام نقش قابل توجهی داشت و کشوری با زیرساخت‌های خوب و تورم ۱.۱ درصد و روابط سیاسی عالی با دنیا است.

ضرابی گفت: روابط بانکی شاه کلید روابط تجاری ایران است و در حال حاضر امکان صدور ضمانت نامه بانکی وجود دارد.

وی افزود: سرمایه‌گذاری در عمان با کمترین هزینه امکان‌پذیر شده و ۷۰ درصد تامین بودجه از طریق بانک‌های عمانی امکان‌پذیر می‌شود.

کانال تخصصی زعفران ورزشک صادراتی قاینات عاقله
@saffronaghele

شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰ دفتر مرکزی قاینات ولیعصر ابتدای بلوار چمران

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

۰۹۳۶۴۵۶۸۳۴۷

همچنین ببینید

صادرات زعفران ایران

💢رشد ۳۸ درصدی صادرات طلای سرخ در ۹ ماهه امسال/قیمت زعفران در بازار غیر قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *